PO IR Szybka Ścieżka

Dnia 22.09.2021 r. została zawarta Umowa o dofinansowanie Projektu:    

„Urządzenie o wysokiej sprawności pozwalające na magazynowanie nadwyżek energii elektrycznych
wygenerowanej w istniejącej instalacji fotowoltaicznej z możliwością zdalnej komunikacji, dedykowane dla gospodarstw domowych i rolnych.”
  

  w ramach Poddziałania 1.1.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  

  Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 3 692 238,55 zł.
Na warunkach określonych w Umowie, Instytucja Pośrednicząca przyznała dofinansowanie w kwocie 1 963 093,21 zł.  

  Celem projektu jest wdrożenie urządzenia pozwalającego na magazynowanie nadwyżek energii wygenerowanej w istniejącej instalacji fotowoltaicznej.  

 

 

 

AC Spółka Akcyjna zaprasza do składania ofert:

  1. Zapytanie ofertowe z dnia 09.12.2021 r – Programowalny zasilacz DC z zaimplementowanymi charakterystykami paneli fotowoltaicznych

 

 

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.