Poznaj historię lidera wśród producentów instalacji autogaz

AC S.A. Lider rynku

AC S.A. wyróżnia się połączeniem innowacyjnej myśli, ciągłego doskonalenia oraz odkrywaniem nowych perspektyw rozwoju. E-Mobility Competence Center (EMCC) jest bezpośrednią odpowiedzią AC na aktualne trendy i zmiany w obliczu nadchodzącej ery elektromobilności. Jako lider na rynku systemów konwersji paliw alternatywnych (LPG, CNG), AC przeszło na kolejny poziom, rzucając wyzwanie e-rewolucji.

EMCC to specjalnie stworzony dział składający się z inżynierów, którzy z wielkim entuzjazmem i pasją angażują się w opracowywanie nowatorskich produktów oraz rozwiązań w zakresie zarządzania energią dla sektora elektromobilności.

W listopadzie 2020 roku AC rozpoczęło działalność w branży fotowoltaiki - kolejnym segmencie alternatywnych źródeł energii. Pod marką Solar STAG spółka oferuje klientom indywidualnym, biznesowym i rolnikom najwyższej jakości, kompletne instalacje fotowoltaiczne.

Największa w Polsce firma z segmentu instalacji gazowych

AC S.A. cieszy się ponad 50% udziałem w rynku krajowym. Potwierdza to ilość aut z instalacją STAG obecnych na polskich drogach, licząca obecnie pond 1 milion pojazdów. Doświadczenie i stały rozwój oferty niezmiennie od 30 lat plasuje Spółkę na pozycji lidera i prekursora zmian w obszarze instalacji autogaz. Ponad 700 pracowników czyni z AC również jednym z większych pracodawców w regionie północno-wschodniej Polski.. 

Stabilny i mocny partner dla kontrahentów zagranicznych
Rozwiązania zastosowane w ofercie marki STAG były i są pionierskimi na rynku na skalę światową. O jakości produkowanych instalacji autogaz świadczy obecność na rynkach całego świata oraz około 5 mln samochodów z instalacją STAG na świecie. Marka STAG skutecznie dociera do ponad 50 krajów, otwierane są oddziały zagraniczne, nawiązywane owocne relacje handlowe. Sprzedaż zagraniczna stanowi ponad 60% całkowitych przychodów firmy.

Odpowiedzialna organizacja
Niekwestionowana pozycja lidera ekologicznych rozwiązań w dziedzinie alternatywnych systemów zasilania pojazdów mechanicznych, to efekt naturalnej synergii wieloletniego doświadczenia firmy i specjalistycznej wiedzy jej pracowników. Firma posiada własne Centrum Badawczo – Rozwojowe AC SA, gdzie obok prac nad prototypami nowych wyrobów, realizowane są projekty usprawniające procesy produkcyjne Spółki jak i jakość istniejących już wyrobów.

AC S.A. to pionier w zakresie:

  • produkcji i sprzedaży podzespołów i zestawów samochodowych instalacji gazowych LPG/CNG
  • produkcji i dystrybucji elektroniki samochodowej
  • dystrybucji części samochodowych
Siedziba firmy AC S.A.
Siedziba firmy AC S.A.
Siedziba firmy AC S.A.

MISJA

"Ciągły rozwój technologii i potencjału ludzkiego, by sprostać oczekiwaniom klienta i globalnego rynku w obszarze systemów wykorzystujących alternatywne źródła energii"

WIZJA

"Czołowy dostawca kompletnych systemów zasilania alternatywnymi źródłami energii na globalnym rynku"

WARTOŚCI

"Innowacyjność, profesjonalizm, uczciwość, odpowiedzialność, pasja"

Spółka w Peru  

Dzięki tej ofensywie handlowej i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, firma AC S.A. w 2014 roku otworzyła pierwszy zagraniczny oddział w Peru. To duży krok w przód, niezwykła inwestycja i konsekwentna realizacja ambicji Spółki. Bardzo duże zainteresowanie produktami marki STAG w Ameryce Południowej wpłynęło na decyzję o kontynuowaniu dynamicznego rozwoju firmy w tym rejonie świata. Oddział w Peru działa dziś aktywnie i zdobywa coraz większą renomę. Spodziewamy się dalszych sukcesów.

 

AC S.A. w Polsce

Polski rynek motoryzacyjny od 30 lat obserwuje dynamiczny rozwój i przemiany, jakie dokonują się w technologii systemów autogaz za sprawą Spółki AC S.A. Firma jest dziś szeroko znana wśród rodzimych odbiorców układów elektronicznych dla motoryzacji. Dobra długoletnia współpraca z najlepszymi warsztatami serwisowymi i wciąż zwiększające się portfolio kontrahentów świadczy o jakości i niezawodności oferowanych przez AC części, wiązek i instalacji autogaz.
Nieustannie pozyskujemy nowych Partnerów. Jesteśmy solidnym, dużym graczem na rynku, a nasze logo pojawia się z roku na rok na coraz większej ilości warsztatów samochodowych.
Obecnie współpracujemy z 12 sprawdzonymi  dystrybutorami instalacji autogaz, którzy pod marką STAG oferują sprawdzoną jakość i solidność. Sieć dystrybucyjna składa się wyłącznie z najlepszych firm na polskim rynku – dlatego odbiorca dostaje najlepszy towar zawsze na czas.
Polskę pokrywa sieć 109 Autoryzowanych Serwisów STAG, oraz 101 Rekomendowanych Warsztatów STAG, w których doskonali fachowcy instalują nasze produkty. Jesteśmy pewni doskonałej jakości całego procesu, bo osobiście dbamy o odpowiedni poziom wiedzy instalatorów w zakresie naszych systemów.

Sieć Autoryzowanych serwisów STAG
Sieć Autoryzowanych Serwisów autogaz STAG w Polsce i na świecie

Autoryzowane Serwisy STAG to elitarna grupa starannie wyselekcjonowana i sprawdzona. To serwisy spełniające surowe kryteria, gdzie wiedzę techniczną pracowników sygnuje osobiście STAG. My jako producent, gwarantujemy jakość montażu i serwisu instalacji – dzięki czemu klient otrzymuje opcję „all inclusive”.

Instalację Autogaz STAG zamontujesz także w jednym z ponad 1000 warsztatów posiadających homologacje. Tak potężna sieć czyni z AC S.A. prawdziwego lidera w branży, z odpowiednim zapleczem i najwyższej jakości produktem. I to nie jest nasze ostatnie słowo!

 
Nowoczesny park maszynowy

Pozycja lidera Spółki w dziedzinie instalacji autogaz została osiągnięta również dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, który cechuje dokładność, szybkość i niezawodność. Większość podzespołów wytwarzana jest w oparciu o całkowicie zautomatyzowane, precyzyjne i wysoce wydajne linie technologiczne, na które składają się maszyny i urządzenia wyprodukowane przez liderów swoich dziedzin - Fuji, Speedline Technologies, Ersa. Aby utrzymać wiodącą pozycję w branży, AC SA dokonuje ciągłej modernizacji posiadanych maszyn i urządzeń. Produkcja w AC SA jest prowadzona na trzech głównych wydziałach produkcyjnych: Elektroniki (w tym SMD), Wiązek Elektrycznych oraz Wydziale Mechanicznym.

Nowoczesny park maszynowy AC S.A.
 
Centrum Badawczo-Rozwojowe AC SA

AC S.A. wciąż poszukuje nowych rozwiązań. Zmieniające się realia i potrzeby klientów motywują nas do dokładania wysiłków, aby dostarczane przez nas produkty wpisywały się w przyjętą w firmie politykę innowacyjności.
Realizując MISJĘ, dążąc do osiągnięcia WIZJI i mając na względzie WARTOŚCI firmy, AC S.A. postanowiło zainwestować w profesjonalne zaplecze merytoryczne i techniczne. W taki sposób powstało Centrum Badawczo – Rozwojowe.
Centrum to ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni dedykowanej testom i pracom badawczym. To specjalistyczne laboratoria, gdzie powstają kolejne idee. To strefa testów – hamownia silnikowa, hamownia podwoziowa, warsztat konwertujący pojazdy na gaz. To wreszcie armia techników – wykwalifikowanych i doświadczonych elektroników, mechaników i informatyków.
Centrum funkcjonuje na zasadzie współdziałania różnych działów firmy, gdzie intensywne prace naukowe i rozwojowe pozwalają opracowywać nowe technologie zasilania silników mechanicznych alternatywnymi źródłami energii.

 
Fotowoltaika od lidera: Solar STAG

Od ponad 30 lat AC umożliwia kierowcom korzystanie z LPG - alternatywnego i ekologicznego paliwa. Nasze doświadczenie i potencjał wykorzystujemy także w innym segmencie alternatywnych źródeł energii, jakim jest fotowoltaika. Panele fotowoltaiczne, podobnie jak gaz LPG, kojarzą się z oszczędnością i ekologią, a to bez wątpienia wpisuje się w DNA Spółki. 

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, biznesowych oraz rolników. Proponujemy realne oszczędności i bezproblemowe wieloletnie użytkowanie paneli fotowoltaicznych Solar STAG. Gwarantujemy tę samą jakość i wiarygodność, którą zbudowaliśmy jako producent instalacji autogaz.

prezentacja stag solar

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.