Usługi B2B

 

Zaplecze techniczne i park maszynowy AC S.A. zostały tak zaprojektowane, aby przewidywać zwiększone zapotrzebowanie i zapewnić realizację potrzeb produkcyjnych Spółki. Realizujemy również zlecenia zewnętrzne, udostępniając nasze zasoby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą outsourcingu:

30 lat doświadczenia pozwoliło Spółce AC na wypracowanie właściwych technik produkcyjnych, a także na dokonanie solidnych inwestycji w tym zakresie. Dysponujemy dziś parkiem maszynowym na najwyższym poziomie technologicznym, który możemy również udostępnić na potrzeby klientów zewnętrznych.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki, wyodrębniony został Dział Projektów Rozwojowych, który w kompleksowy i profesjonalny sposób sprawuje opiekę nad zainteresowanymi kontrahentami. Tworzymy indywidualną ofertę na  potrzeby każdego z klientów i projektujemy proces produkcyjny zgodnie z wymaganiami zamówienia.

Nie musisz inwestować w maszyny i personel. Wystarczy, że zwrócisz się do nas, a pracownicy AC S.A. będą do Twojej dyspozycji. Za nami stoi jakość, renoma, solidność i lata doświadczenia w produkcji.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu przez email: b2b@ac.com.pl lub telefonicznie

Mikołaj Bernard
tel.: + 48 667 102 292
Robert Rudnicki
tel.: + 48 605 604 890
Piotr Hrebin
tel.: + 48 607 126 774 


 


 

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.