Aktualności

Nowa edycja szkoleń TEAM STAG - jesień 2021

13.09.2021


TEAM STAG to cykl szkoleń dla profesjonalistów, zajmujących się montażem instalacji gazowych STAG. Tym razem eksperci STAG zajmą się tematem sterownika STAG 400 DPI i jego zaawansowanych funkcji.

‘STAG 400 DPI- funkcje zaawansowane” to temat tegorocznej, jesiennej edycji szkoleń TEAM STAG, które odbędą się rożnych regionach Polski. Intensywne sesje szkoleniowe, prowadzone przez ekspertów marki STAG, przeznaczone są dla profesjonalnych montażystów, którzy na co dzień zajmują się instalacjami autogaz.

Szkolenia będą miały formę całodniowych warsztatów, podczas których będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat systemów przeznaczonych do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

Po szkoleniu każdy z uczestników TEAM STAG otrzyma certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

Obecna tura szkoleń jest kontynuacją cyklu, który odbył się w lipcu i w sierpniu 2021 r. w Białymstoku, w siedzibie AC S.A., producenta marki STAG. Tym razem szkolenia odbędą się na terenie całego kraju, by umożliwić udział jak największej grupie uczestników.
Zdjęcia z letniej edycji szkoleń można zobaczyć na FB STAG Autogas Systems.

Lista dostępnych terminów oraz szczegóły dotyczące zapisów można znaleźć na stronie internetowej TEAM STAG.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.