Aktualności

Szkolenia i konsultacje online dla montażystów STAG

27.04.2020


Nasi Regionalni Dorady Techniczni prowadzą bezpłatne konsultacje online dla pracowników wszystkich warsztatów montujących instalacje STAG.

Wystarczy skontaktować się z jednym z naszych ekspertów (ich numery telefonów i adresy email dostępne są na www.ac.com.pl/pl-kontakt-regionalni-doradcy) i ustalić tematykę oraz termin spotkania. Konsultacja odbędzie się w formie telekonferencji, dlatego niezbędny jest:

 To doskonała możliwość bezpośredniego kontaktu i uzyskania odpowiedzi na pytania, które pojawiają się w trakcie pracy.

Przypominamy też, że nasi eksperci prowadzą szkolenia i bezpłatne webinaria. O ich terminach dowiesz się m.in. na facebooku oraz na kanale Youtube.

Facebook STAG: www.facebook.com/STAGAutogasSystems/

Youtube STAG: www.youtube.com/user/autogazac

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.