Aktualności

Konkurs 3xSTAG od teraz w większej ilości warsztatów

19.04.2020


Konkurs „3xSTAG – formuła wygrywania” rozszerza swój zasięg podwajając ilość punktów montażu biorących udział.

Producent instalacji STAG rozszerza zasięg trzeciej edycji konkursu 3xSTAG podwajając ilość warsztatów biorących udział. Dotychczas o zwrot kosztów montażu w kwocie 2 500 zł mogły walczyć osoby, które zleciły montaż w jednym z około 100 Autoryzowanych Serwisów STAG na terenie kraju. Od 20 kwietnia również usługa wykonana w Warsztatach Rekomendowanych będzie uwzględniana w konkursie.

Aby zawalczyć o atrakcyjne wygrane, należy zamontować instalację w jednym z Autoryzowanych Serwisów lub Rekomendowanych Warsztatów STAG. Następnie należy dokonać rejestracji w konkursie na stronie www.konkurs.stag.pl odpowiadając na 4 cztery pytania.

Montaż instalacji LPG to duży wydatek? Zamontuj STAG’a i zgłoś się po zwrot kosztów instalacji. STAG daje zdecydowanie więcej!

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.