Aktualności

Sterownik STAG QNext Plus Rally

20.11.2017


Powstała limitowana edycja doskonałego sterownika QNext Plus. Otrzymał nowy wygląd dzięki czerwonej obudowie. Stworzony został specjalnie z okazji prezentacji oferty firmy w trakcie targów Warsaw Moto Show. Stoisko produktowe w strefie motorsportu zobowiązywało firmę do pokazania drapieżnej strony produktów marki STAG. Kojarzyć się miał z rajdowym klimatem pełnym pasji spójnym z projektem STAG rally Team. Pudełko zestawu będzie wyróżniało się owijką w stylu rajdowym. Funkcjonalność sprawdzonego sterownika pozostała bez zmian.

STAG QNEXT czerwony sterownik

QNext Plus to sterownik z zaawansowanej grupy sterowników Q-generacji. Stworzony przez najbardziej doświadczonych konstruktorów marki STAG. Zalety sterownika QNEXT PLUS to autoadaptacja OBD i ISA3, obsługa interfejsów CAN oraz K-LINE zgodne z OBD2/EOBD, rozbudowana opcja czytnika OBD z autokasownikiem błędów i nakładanie paliw w momencie przełączenia.

Sterownik w czarnej obudowie ofercie dostępny bez zmian.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.