Aktualności

Zmiana koloru produktów marki STAG

09.10.2017


Informujemy o zmianie koloru produktów marki STAG z zakresu mechaniki. Zmiana koloru z czarnego na brązowy nastąpiła w produktach:

AC W02 i ACW03 - obie listwy wtryskowe dostępne w sprzedaży w kolorze brązowym. Kolor listew jest identyczny jak listwy AC W02 BFC. W załączeniu znajdują się zdjęcia pokazujące po czym odróżnić listwę zwykłą od BFC. Zmiana koloru w produktach to zmiana stała. Oprócz zmiany koloru, parametry listwy bez zmian. Wtryskiwacze w sprzedaży od października.

listwa wtryskowa AC W02 BFCListwa wtryskowa AC W02 BFCListwa wtryskowa STAGW03

PS04 - w związku z zamówieniem znacznych ilości tworzywa koloru brązowego, na rynek wejdzie około 40 000 szt. PS04 w kolorze brązowym. Zmiana koloru w produktach to zmiana tymczasowa. Oprócz zmiany koloru, parametry produktu bez zmian. Sprzedaż PS04 od października do wyczerpania zapasów.

STAG PS04

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.