Aktualności

STAG DIESEL w DIESELLAND

13.09.2016


Czwarta Konferencja Partnerów Handlowych DIESELLANDu w Tarnobrzegu stała się okazją do przybliżenia warsztatom mechanicznym południowo-wschodniej polski technologii STAG DIESEL. Do dyspozycji uczestników Konferencji przygotowano trzy pojazdy wyposażone w instalację gazodiesla marki STAG DIESEL. Wagę ciężką reprezentował ciągnik siodłowy VOLVO FH z 13 - litrowym silnikiem o mocy 500 KM. Na stoisku firmowym pokazano także 112 - konnego VW Craftera oraz 144 - konną Toyotę Hilux. We wszystkich samochodach zamontowano instalację STAG DIESEL.

Prezentacja nie byłaby pełna gdyby obok samochodów nie ustawiono tablic pokazujących korzyści z zastosowania instalacji LPG.  Spore oszczędności w kosztach paliwa sięgające nawet 24%, pozwalają zaoszczędzić w prezentowanych samochodach nawet 1000 zł na dystansie 10000 tys. km. Program konferencji pozwolił na przedstawienie zaproszonym właścicielom warsztatów krótkiej prezentacji o technologii gazodiesla oraz o perspektywach i wyzwaniach stojących przed tą innowacyjną technologią. Jednak najważniejsze okazało się wystąpienie Marka Gryko, Menadżera Rozwoju Projektów AC S.A., którego rzeczowe i merytoryczne wystąpienie zachęciło uczestników do dalszych rozmów z technikami przy stoisku AC oraz prezentowanych samochodach. Nie obyło się bez jazd próbnych, które pozwoliły „poczuć” moc LPG w silniku diesla. Co ciekawe, wielu uczestników, zadeklarowało chęć przystąpienia do projektu STAG DIESEL poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez AC S.A.

Komplet rzetelnych informacji technicznych oraz dystrybuowany magazyn branżowy z testem prasowym pokazywanego VW Craftera, przypieczętowały powodzenie prezentacji.

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.