Aktualności

Z naciskiem na młodych – STAG szkoli przyszłych mechaników

11.05.2016


Marka STAG kontynuuje dobre praktyki dzielenia się użyteczną wiedzą z pokoleniem przyszłych mechaników. Po niezwykle pozytywnym odbiorze zajęć w Technikum Pojazdów Samochodowych w Przeworsku, kolejna grupa młodych ludzi skorzystała z doświadczenia specjalistów.

 

 

W dniach 14-15 kwietnia br. uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych CKP Nr 2 w Białymstoku mogli wzbogacić swoje doświadczenie dzięki liderowi instalacji autogaz, firmie AC S.A. producentowi systemów marki STAG. Pod czujnym okiem fachowców uczniowie dokonali swojej pierwszej konwersji montując w samochodzie dydaktycznym instalację gazową. Zamontowany zestaw obejmował listwę wtryskową STAG ACW 02, reduktor STAG R02 oraz sterownik STAG QBOX BASIC.
Istotnym elementem zajęć było podniesienie świadomości wśród kształcących się mechaników o wadze i znaczeniu kompletności stosowanych rozwiązań. Kompletna instalacja autogaz, stworzona w całości przez jednego producenta daje gwarancję bezproblemowego montażu oraz bezawaryjnego użytkowania samochodu. Są to cechy, z którymi trzeba się liczyć.

 

Skąd pomysł dedykowanych spotkań z uczniami?
Firma AC S.A. dostrzega potencjał kolejnego pokolenia, któremu przyjdzie obcować z technologią produktów marki STAG. Zainteresować młodych ludzi zagadnieniami, które mogliby wykorzystać w praktyce po ukończeniu szkoły to cel aranżowanych spotkań i inwestycja w dobre praktyki montażystów.
Inicjatywa jest tym bardziej wartościowa, że wśród mechaników obecnych na rynku pracy można wybierać. Natomiast prawdziwi fachowcy, specjalizujący się w określonej dziedzinie, jaką jest np. montaż instalacji LPG/CNG są pożądanymi i mile widzianymi pracownikami każdego warsztatu.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.