Aktualności

STAG DIESEL – ¾ testu na 100 000 km za nami!

19.05.2014

W ubiegłym roku rozpoczęliśmy kolejny test instalacji LPG do silników diesla. Sterownik STAG DIESEL został zamontowany w Toyocie Hilux, która miała za zadanie przebyć 100.000 km celem sprawdzenia prawidłowej pracy na długich dystansach - sterownik dedykowany jest w szczególności do aut, które mają bardzo wysokie roczne przebiegi. Do końca testu pozostało przejechać ok. 30 000km (samochód cały czas jest w trasie), zaś wyniki końcowe testów poznamy za niecałe 3 miesiące. Ale już dziś można jasno stwierdzić, że brak jest jakiegokolwiek negatywnego wpływu LPG na silnik DIESLA. Silnik TOYOTY jest regularnie rozbierany przy udziale rzeczoznawcy, który sprawdza m.in. luzy zaworowe oraz stopień zużycia elementów silnika. Potwierdzamy tym samym tezę, że instalacja autogaz może pracować „od nowości” w silnikach wysokoprężnych.
STAG DIESEL został zamontowany w nowiutkiej Toyocie Hilux, której specyfikacja wygląda następująco:

 

STAG DIESEL Toyota Hilux

 

Zapraszamy do galerii, w której pokazujemy zdjęcia z „podróży” Hiluxa. Testy odbywały się nie tylko na polskich drogach. Samochód przejechał przez Węgry, Słowację, Serbię, Bułgarię Rumunię, Grecję, Macedonię, Bośnię i Czechy.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.