Aktualności

STAG MOBILE

22.12.2014

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom montażystów jak i użytkowników naszych instalacji autogaz, programiści naszej firmy stworzyli aplikację na urządzenia mobilne. STAG MOBILE to wygoda i łatwość dostępu do pełnego oprogramowania AC STAG na telefon czy tablet. Aplikacja obsługuje sterowniki z rodziny STAG-4 QBOX, jednak będzie ona sukcesywnie rozbudowywana i w przyszłości  będzie kompatybilna z pozostałymi sterownikami z nowej platformy sprzętowej należącej do Q-generacji.
Najnowsza aplikacja to nie tylko oprogramowanie do kalibracji STAG-a, ale i ekstra dodatki dla kierowcy w postaci bieżącej kontroli parametrów instalacji gazowej oraz funkcją czytnika OBD umożliwiająca podgląd parametrów pokładowego interfejsu diagnostycznego. Po prostu Skaner OBD2/EOBD w telefonie!

Bezprzewodową komunikację sterownika STAG z urządzeniem mobilnym zapewnia interfejs komunikacyjny Bluetooth Next.  
Zainstaluj STAG MOBILE na swoim telefonie i korzystaj z pełnej funkcjonalności oprogramowania AC STAG:

Obejrzyj animację reklamową.
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.