Aktualności

DEKRA Award 2015

06.07.2015

AC SA, wiodący producent instalacji autogaz, została laureatem pierwszej polskiej edycji międzynarodowej nagrody DEKRA - jednej z największych światowych organizacji, zajmujących się testami, inspekcjami i certyfikacją. Spółka odebrała statuetkę i dyplom DEKRA Award 2015 w kategorii „Innowacje w Przemyśle Motoryzacyjnym”.

 

- W DEKRA postanowiliśmy docenić przemysł motoryzacyjny, a szczególnie firmy, które dzięki profesjonalnemu podejściu do prowadzenia i rozwoju biznesu, stają się liderami innowacji w polskim przemyśle– powiedział Prezes Zarządu DEKRA w Polsce Roman Zadrożny.

- Jesteśmy dumni z innowacyjnych produktów, jakie powstają w naszym dziale badań i rozwoju. Nasi inżynierowie tworzą rozwiązania, które wyznaczają standardy rynkowe. Oferujemy przy tym kompleksowe systemy nie tylko z zakresu już powszechnych instalacji LPG, ale również zyskujących na znaczeniu instalacji CNG oraz rynkowej nowości – gazodiesla. To ostatnie rozwiązanie jest niezwykle korzystne dla właścicieli m.in. samochodów ciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych – powiedziała Katarzyna Rutkowska, Prezes Zarządu AC SA.

 

W konkursie nagrodzonych zostało zaledwie 3 producentów branży motoryzacyjnej, którzy w ocenie niezależnych ekspertów mieli największy udział w rozwoju innowacyjności, rozumianej jako połączenie m.in.: doskonalenia procesów, ekspansji technologicznej, rozwoju personelu, kultury innowacyjności, optymalizacji kosztów, odpowiedzialnego zarządzania informacją, współpracy z ośrodkami naukowymi, badawczymi i innymi instytucjami rozwoju.

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.