x

INSTALACJA LPG
NA RATY

Instalacja autogaz STAG jest doskonałym sposobem na spore oszczędności, a współczesna technologia sprawia, że to także ekologiczne rozwiązanie. Nie chcesz płacić za konwersję od razu? Rozłóż płatność na raty i oszczędzaj od pierwszego przejechanego kilometra.

Zamontuj instalację STAG w wybranym Autoryzowanym Serwisie lub Rekomendowanym Warsztacie STAG
i ciesz się ekonomiczną jazdą bez nadmiernego obciążenia budżetu!

DLACZEGO INSTALACJA LPG?

Instalacja autogaz STAG w Twoim samochodzie to wydatki na paliwo niższe nawet o 40% Teraz oszczędzaj jeszcze więcej! Rozkładając koszt montażu na raty, nie musisz płacić za montaż instalacji od razu. Oszczędności możesz policzyć w naszym kalkulatorze opłacalności STAG. 

JAK TO DZIAŁA?

Skorzystaj z listy warsztatów i znajdź punkt montażu w swojej okolicy. Skontaktuj się  i zapytaj o ofertę ratalną na montaż instalacji autogaz STAG. Możesz też skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Oferta ratalna dostępna w wybranych Autoryzowanych Serwisach i Rekomendowanych Warsztatach STAG. 

 

 

 LISTA AUTORYZOWANYCH SERWISÓW I REKOMENDOWANYCH WARSZTATÓW STAG 

 

 

 

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.