Publikacje online

Samoobsługowe tankowanie LPG w Intermarché -

SPRAWDŹ ZAWARTOŚĆ

Samoobsługowe tankowanie LPG w Intermarché

Sieć supermarketów Intermarché planuje wprowadzić w pierwszym kwartale 2014 r. samoobsługę podczas tankowania LPG na wszystkich swoich stacjach paliw.

Udogodnienie to jest odpowiedzią na potrzeby kierowców tankujących autogaz w obiektach należących do sieci. Intermarché posiada w całym kraju 46 przysklepowych stacji benzynowych.

Celem wdrażanego projektu jest wprowadzenie usprawnień dla kierowców posiadających samochody na gaz. Klienci Intermarché, chcący samodzielnie zatankować LPG, będą mogli skorzystać z krótkiego instruktażu, którego udzielać będą pracownicy stacji.

Z kolei samochody kierowców, którzy preferować będą dotychczas stosowaną praktykę, jeżeli chodzi o autogaz, będą nadal tankowane przez pracowników Intermarché. Samoobsługa podczas tankowania LPG funkcjonuje już na niektórych stacjach sieci działających np. w Bielawie i Tczewie.

- Wprowadzamy na stacjach Intermarché udogodnienia i ułatwienia, tak aby odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Trwają obecnie intensywne prace nad dostosowaniem istniejących stacji paliw do możliwości samoobsługi przy tankowaniu LPG. Rozwiązanie to ma służyć wygodzie klientów oraz pozwolić im zaoszczędzić czas. Liczymy, że uda nam się wprowadzić je na wszystkich naszych stacjach paliw najpóźniej do końca marca przyszłego roku. Rozwiązanie to będzie stosowane oczywiście także w nowo powstających obiektach działających pod logo Intermarché – podkreśla Aleksander Hołoga, Kierownik Działu Stacji Paliw Intermarché.

Źródło: http://moto.onet.pl/aktualnosci/samoobslugowe-tankowanie-lpg-w-intermarche/zemzt 15.07.2015

« wróć