Publikacje online

LPG tańsze o 10 groszy na litrze -

SPRAWDŹ ZAWARTOŚĆ

LPG tańsze o 10 groszy na litrze

Już na wszystkich stacjach Statoil w Polsce można samodzielnie tankować autogaz. Statoil jako pierwszy oficjalnie ogłosił zakończenie procesu dostosowywania dystrybutorów LPG do obowiązujących przepisów umożliwiających samoobsługę podczas tankowania gazu płynnego.

Wszystkie dystrybutory autogazu zostały tak zmodernizowane, aby zapewnić klientom maksymalne bezpieczeństwo. Zgodnie z wymogami nowych przepisów, pistolety do tankowania uniemożliwią niekontrolowany wypływ LPG w przypadku złego podpięcia, a podczas odpinania, do atmosfery dostać się może mniej niż 1 cm3 gazu, czyli niemal trzykrotnie mniej niż pozwalały poprzednie przepisy.

Tankowanie odbywać się będzie tylko w czasie gdy naciśnięty będzie przycisk tankowania. Z chwilą jego puszczenia, nawet na moment, tankowanie zostaje przerwane. Dodatkowo, na dystrybutorach pojawił się przycisk alarmowy i naklejki z instrukcją graficzną jak samodzielnie zatankować autogaz.

Tańsze paliwo LPG – łatwiej niż myślisz

Z tej okazji Statoil przygotował specjalną promocję. Każdy klient, który samodzielnie zatankuje gaz oraz okaże sprzedawcy kod rabatowy, będzie upoważniony do skorzystania z rabatu w wysokości 10 gr za każdy zatankowany litr. Promocja trwa do 30 czerwca 2014 roku.

Kupony możecie znaleźć między innymi na naszych stronach (link poniżej). Warto pamiętać, że każdy klient tankujący samodzielnie gaz otrzyma teraz czterokrotnie więcej punktów w programie lojalnościowym Premium Club.

Samoobsługa jest dostępna na 240 stacjach paliw norweskiego koncernu, które oferują LPG. Przygotowania do wprowadzenia samoobsługi, Statoil rozpoczął już w 2011 roku,wymieniając wszystkie pistolety do tankowania na niskoemisyjne.

Źródło: http://moto.onet.pl/aktualnosci/lpg-tansze-o-10-groszy-na-litrze/wmbbx 15.07.2015

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.