Publikacje online

Mitsubishi Lancer z LPG -

Mitsubishi Lancer z LPG

W ofercie polskich przedstawicieli Mitsubishi Motors jest już dostępny Mitsubishi Lancer przystosowany do montażu instalacji gazowej.

Taka instalacja może być montowana tylko w samochodach specjalnie do tego przystosowanych wyposażonych w silniki o pojemności 1.8 l. Dopłata za wersję przystosowaną do montażu instalacji gazowej wynosi 1000 zł brutto.
REKLAMA

Zakup samochodu przygotowanego do montażu instalacji jest możliwy tylko na indywidualne zamówienie klienta, a czas oczekiwania wynosi około 5 miesięcy.

W autach tych zmieniono gniazda zaworów, zawory dolotowe oraz zawory wylotowe. Montaż instalacji może odbyć się w autoryzowanej stacji dealerskiej Mitsubishi Motors lub klient może to zrobić w wybranym przez siebie zakładzie.

Musi to być sekwencyjna instalacja gazowa, co najmniej 4. generacji. Szkody spowodowane wadliwym działaniem lub niewłaściwym montażem instalacji nie są objęte gwarancją Mitsubishi Motors.

Do montażu instalacji gazowej przystosowane są Mitsubishi Lancery Sedan i Sportback z silnikiem 1.8, w wersjach wyposażenia Inform, Invite, Intense i Instyle Navi, a Sportback dodatkowo w opcji Instyle.

Autoryzowany dealer Mitsubishi

Źródło: http://moto.onet.pl/ekomoto/mitsubishi-lancer-z-lpg/mhp1g 15.07.2015

« wróć