Aktualności

Technologie STAG w trakcie Światowego Forum LPG w Marakeszu

18.10.2017


Światowe Forum LPG to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu globalnego sektora gazu płynnego. Edycja 2017 miała miejsce w  październiku br. w Marakeszu.

Miejsce wydarzenia poza Europą nie było przypadkowe. W ciągu ostatnich pięciu lat zużycie LPG w Afryce wzrosło o niemal 30%, a w samym Maroku o 20%, czyniąc ten kraj drugim największym konsumentem LPG na kontynencie.

Celem wizyty przedstawicieli firmy AC S.A. były nowe możliwości współpracy i inwestycji w Afryce. W trakcie konferencji Exceptional Energy Stage AC S.A. przedstawiono nie tylko jako czołowego producenta technologii autogaz, ale także jako dostawcę kompleksowych rozwiązań w oparciu o know-how i doświadczenie.

Światowe Forum LPG było doskonałym miejscem do zademonstrowania nowatorskiego produktu firmy. System STAG 500 DIS został uznany za odpowiedź na potrzeby rynku motoryzacyjnego. STAG 500 DIS to pionierskie rozwiązanie autogaz przeznaczone do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny. System wyróżnia technologia pracy w 100 proc. na zasilaniu gazowym, bez udziału benzyny. Obecnie jest to jedyna taka instalacja autogaz na świecie, dzięki czemu marka STAG wysuwa się na pozycję lidera w zakresie systemów autogaz, spełniających wszystkie wymagania rynku motoryzacyjnego.

Produkty marki STAG idealnie wpisują się w potrzeby i wymagania tamtejszych odbiorców. Produkowane z największą starannością i dbałością o szczegóły, a także testowane w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach z pewnością znajdą zastosowanie w surowym klimacie kontynentu afrykańskiego. Delegacja miała możliwość zaprezentowania bogatej oferty firmy, nawiązania kontaktów biznesowych w trakcie rozmów B2B oraz wzbogacenia swojej wiedzy na temat szerokiego rynku Afryki.

STAG na targach w MarakeszuSTAG na targach w Marakeszu

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.