Aktualności

STAG Rally Team zawładnęło w’endem

23.05.2017


Drużyny STAG Rally team rozpoczęły sezon rajdowy i driftowy w doskonałej formie. W miniony w’end każda z drużyn osiągnęła wysokie noty w trakcie wydarzeń, w których brali udział.

Kamil Dzierbicki wystartował w I Rundzie Driftingowych Mistrzostw Polski w Warszawie. Po emocjonujących dwóch dniach współzawodnictwa stanął na podium zajmując 3 miejsce. Kamil ma bardzo duże szanse na Mistrza w klasyfikacji generalnej.

Kamil dzierbicki STAG Rally team
Kamil Dzierbicki z załogi STAG Rally Team

Daniel Duda z warsztatu Gaz-Tech, pomimo doskonałego przygotowania i techniki driftu, na tych samych zawodach zakończył rywalizację nie przechodząc do etapu Top16.

Marcin Dziewiątkowski i Tomasz Kraczko po raz pierwszy wzięli udział w 36 Rajdzie Podlaskim zdobywając IV miejsce w klasie K1! Do podium zabrakło 1,2sek... Inicjatorzy projektu STAG Rally Team i pracownicy AC S.A. cieszą się z wyniku uważając, że realizacja celu na ten start to 150%.

Tomasz Kraczko i Marcin Dziewiątkowski w 36 Rajdzie Podlaskim, STAG Relly Team

Rajdowcy z Bolesławca startowali w 47 edycji rajdu Lew Kłodzki organizowanego przez Automobilklub Ziemi Kłodzkiej. Jest to najstarsza tego typu impreza w Polsce.  Niestety nie udało się drużynie i tym razem wskoczyć na podium. Konkurencja była bardzo mocna i ich tylnonapędowe BMW mimo dość dobrego tempa chyba tylko kibiców cieszyło na odcinkach.

Ostatni, piąty zespół kierowców wspierany przez markę STAG związany z warsztatem Unigas zbierał siły po ubiegłotygodniowym zwycięstwie. W trakcie I Rajdu Gór Sowich wywalczyli 1 miejsce w klasie V.

Emocje, pasja i idące za nimi świetne wyniki w klasyfikacji są kołem napędowym dającym siły do kolejnych zmagań oraz satysfakcję w codziennej pracy, dlatego firma AC S.A. z zaangażowaniem wspiera pasje swoich pracowników i ludzi tworzących sieć autoryzowanych serwisów.

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.