Aktualności

AC S.A. wspiera forum "Młody inżynier przyszłością Podlasia"

10.05.2017


Jako pracodawca firma AC S.A. jest otwarta na wykształconych i pełnych energii kandydatów na wybrane stanowiska pracy. Forum Pracodawców "Młody inżynier przyszłością Podlasia", które miało miejsce w dniu 27 kwietnia br. było okazją do spotkania z przyszłymi inżynierami - studentami Politechniki Białostockiej.

Konferencja miała na celu pomóc pracodawcom w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów na wybrane stanowiska pracy, natomiast studentom lepiej przygotować się do rozpoczęcia kariery zawodowej. Aktywnie wsparliśmy QUIZ Młodego Inżyniera orgaznizowany w trakcie wydarzenia. Był on idealną okazją do zaprezentowania się przyszłych inżynierów. Zwycięzca otrzymał możliwość odbycia płatnej praktyki wakacyjnej w siedzibie firmy AC oraz wartościowe nagrody rzeczowe.

AC S.A. wspiera III Forum pracodawców: Młody inżynier przyszłością PodlasiaAC S.A. wspiera III Forum pracodawców: Młody inżynier przyszłością Podlasia

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.