Aktualności

Targi GasShow 2017 pod znakiem premiery nowatorskiej technologii AC

11.04.2017


Targi GasShow 2017 zostały wybrane na premierę nowatorskiej technologii instalacji autogaz stworzonej przez firmę AC S.A. Producent innowacyjnych systemów LPG/CNG marki STAG, opatentował nowość na skalę światową – instalację LPG z wtryskiem gazu do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Sterownik STAG 500 DIS, bo o nim mowa, był tematem przewodnim stoiska.

gasshow17 STAG 500 DIS

Targi GasShow to największe wydarzenie w branży LPG/CNG/LNG w Europie. Nie mogło zatem zabraknąć na nich lidera rynku autogaz, firmy AC S.A., która zaprezentuje innowacyjną technologię zasilania pojazdów. „Instalacja, którą opatentowaliśmy jest przystosowana do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Nasze rozwiązanie, jako pierwsze na świecie, będzie przystosowane do pracy z silnikami tzw. dwuwtryskiwaczowymi. Cieszymy się niezmiernie i już nie możemy doczekać premiery tego rozwiązania” – mówi Marcin Trocki, kierownik DSIWT z firmy AC S.A., producenta systemów LPG/CNG marki STAG.

Gasshow17 stoisko STAGGasshow17 stoisko stag

Podczas targów GasShow 2017 AC S.A. zaskoczyło wystawców nie tylko innowacyjną technologią, ale także aranżacją stoiska o powierzchni aż 120 m2. Odwiedzający mieli okazję, aby poznać firmę i ofertę produktową, dzięki doskonałej organizacji oraz specjalnie przygotowanym multimedialnym efektom. Inteligentne rozwiązania pozwalały na zapoznanie się ze specyfikacją produktu poprzez jedno dotknięcie oraz poznanie najnowocześniejszych technologii dzięki specjalnie przygotowanym do tego celu samochodom. Intensywna praca Działu Marketingu, ukierunkowana na sukces firmy w trakcie targów przyniosła zamierzony efekt.

gasshow17 STAG EXPO XXIGasshow17 stag 500 dis

Wydarzenie odbyło się w dniach 7-8 kwietnia br. w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie. Stoisko firmy AC S.A. (E1) było zlokalizowane strategicznie, naprzeciwko wejścia do hali.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.