Aktualności

Nowa aplikacja mobilna - STAG save

24.08.2016


Rodzina aplikacji mobilnych stworzonych z myślą o kierowcach aut z instalacją LPG marki STAG powiększyła się o kolejny użyteczny produkt. Do aplikacji GasComputer, STAG w Trasie oraz STAG Mobile dołączył STAG Save, proste i intuicyjne narzędzie, pokazujące w czytelny i prosty sposób realne oszczędności, jakie kierowca może poczynić z momentem montażu instalacji autogaz marki STAG w samochodzie.

Wystarczy zarejestrować wizytę na stacji tankowania, a aplikacja wskaże łączny koszt zatankowanej benzyny, koszt paliwa przy posiadaniu instalacji autogaz oraz kwotę zaoszczędzoną z chwilą montażu. Ale to nie wszystko. Nie ma lepszego sposobu niż przykład konkretnej korzyści uzyskanej dzięki zaoszczędzonym na paliwie środkom. Dlatego aplikacja poinformuje, kiedy wartość środków finansowych wystarczy na opłacenie rachunku za telefon lub na romantyczną kolację we dwoje w modnej restauracji. Funkcjonalność aplikacji wzrasta wraz z determinacją użytkownika. Po określonym okresie użytkowania można sprawdzić statystyki również przy pomocy czytelnych wykresów. Program nie tylko informuje, ale też motywuje.

Auto nie posiada jeszcze instalacji, ale kierowca rozważa taką ewentualność? I tu aplikacja również okaże się niezastąpiona – jednym kliknięciem usprawni kontakt z polecanym instalatorem z sieci Autoryzowanych Serwisów STAG.

Kierowcy i właściciele samochodów wzbogaconych w instalację LPG jeżdżą oszczędniej i z niewątpliwym poszanowaniem ekologii. To fakt. Jednakże od dzisiaj mogą również  podróżować również wygodniej i bezpieczniej przy wsparciu nowatorskich rozwiązań stworzonych przez firmę dyktującą trendy na rynku LPG przez trzydzieści lat. To przyszłość.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.