Aktualności

STAG Rally Team – rajdowa moc autogaz

02.06.2016


STAG Rally Team – rajdowa moc autogaz

AC S.A., wiodący w Polsce i doceniany na rynkach zagranicznych producent systemów autogaz marki STAG, zrzesza pasjonatów sportów motoryzacyjnych w zespole kierowców rajdowych pod nazwą STAG Rally Team. Firma wspiera w ten sposób pasje swoich pracowników i ludzi tworzących sieć Autoryzowanych Serwisów STAG, którzy biją rekordy za kierownicą samochodów rajdowych. Na polskim torze rajdowym istnieją od lat, natomiast w barwach STAG Rally Team jeżdżą od 2015 roku i są jednym z najprężniej rozwijających się zespołów w kraju.

W skład zespołu STAG Rally Team wchodzi sześć drużyn rajdowych i driftingowych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Kierowcy, piloci oraz zaplecze pomocników to pasjonaci motoryzacji związani z tematem instalacji autogaz marki STAG poprzez Autoryzowane Serwisy STAG. Doskonali w swojej pracy, przenoszą energię i entuzjazm na teren prywatnych zainteresowań. Dzięki wsparciu marki autogaz STAG oraz pod egidą wspólnego logo realizują z sukcesem motoryzacyjne zamiłowania. Jako STAG Rally Team stają się bardziej widoczni na torach, a ich sukcesy zyskują należny rozgłos i oprawę. Jednolite stanowiska zespołów, pojawiające przy okazji kolejnych startów to doskonała możliwość, aby instalację autogaz poznać od podszewki. Samochody z unikalną grafiką przyciągają wzrok i budzą zaciekawienie wśród publiczności i mediów. Natomiast obsługa w czerwonych, opatrzonych logotypem strojach dopełnia profesjonalnego wizerunku całości.

więcj informacji: www.rallyteam.stag.pl

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.