Aktualności

GasComputer

08.06.2016


Komputer pokładowy autogaz już w Twoim samochodzie

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania użytkowników aut zaopatrzonych w instalację gazową STAG, lider rynku instalacji gazowych, firma AC S.A., stworzył pionierską aplikację mobilną pod nazwą GasComputer. Jest to jedyna taka aplikacja mobilna na świecie pokazująca chwilowe i średnie spalanie gazu oraz koszt przejazdu auta.

Za pomocą przejrzystej wizualizacji, jednym dotknięciem palca, użytkownik ma możliwość między innymi podglądu bieżącego i średniego zużycia gazu, uzyskania kalkulacji kosztów przejazdu, oraz bieżący podgląd ewentualnych zarejestrowanych błędów lub ostrzeżeń zgłaszanych przez sterownik. Dla bardziej wymagających użytkowników istnieje możliwość podglądu parametrów bieżących oraz parametrów OBD.

Zasady dotyczące użytkowania nie są skomplikowane i zadowolą nawet najbardziej wymagających - do komunikacji ze sterownikiem zalecany jest Bluetooth Next lub połączenie USB – tylko gdy smartfon/tablet wyposażony jest w tzw. USB host.

Ważnym jest, że w trakcie użytkowania aplikacji GasComputer użytkownik nie ma możliwości przypadkowej zmiany parametrów w sterowniku autogaz. Aplikacja jest bowiem jedynie wyświetlaczem danych, jest zatem komfortowa i bezpieczna w użytkowaniu. Cecha, o której pomyślał twórca aplikacji gwarantuje również zachowanie ciągłości gwarancji.

GasComputer jest nowatorskim rozwiązaniem zaproponowanym przez firmę AC S.A., dopasowanym do potrzeb kierowców zarówno z podstawowymi potrzebami jak i amatorów motoryzacji poszukujących szczegółowych informacji. Z pewnością na stałe wpisze się w potrzeby i standardy użytkowników instalacji LPG.

 

 

« wróć