Aktualności

XIII Międzynarodowe Forum Gazowe 2009

29.04.2010

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas XIII Międzynarodowego Forum Gazowego w Warszawie w dniach 18-19.03.2009. Mamy nadzieję, że nasza ekspozycja spełniła Państwa oczekiwania w zakresie możliwości kontaktu z kluczowymi menedżerami i pracownikami przedsiębiorstwa, pogłębienia wiedzy technicznej o produktach Spółki AC oraz prezentowanych na stoisku licznych nowościach. Mamy również nadzieję, że udało się Państwu uzyskać zadowalającą odpowiedź na wszelkie nurtujące Was zapytania.

Pragniemy jednocześnie przeprosić wszystkie osoby, którym ze względu na dużą liczbę gości odwiedzających nasze stoisko, nie udało się w pełni zaspokoić swojej ciekawości i uzyskać informacji na temat wszystkich istotnych kwestii.

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego z naszymi handlowcami:

Arkadiusz Romanik: arkadiusz.romanik@ac.com.pl (klienci z Polski)

Julia Falkowska: julia.falkowska@ac.com.pl (klienci zagraniczni)

 

Ze swojej strony obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby przesłać Państwu możliwie szybką i kompetentną odpowiedź.

 

Z poważaniem

Marcin Schwarz

Dyrektor Marketingu

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.