Aktualności

Premiera STAG 300 plus

29.04.2010

Prezentowany po raz pierwszy podczas XIII Międzynarodowego Forum Gazowego w Warszawie STAG-300plus, jest już dostępny w sprzedaży. Nowa „TRZYSETKA PLUS” zastąpiła sztandarowy produkt firmy, niezawodny i niezwykle popularny wśród użytkowników samochodów napędzanych autogazem sterownik STAG 300.

 

Nowy sterownik można stosować we wszystkich samochodach wyposażonych w silniki benzynowe o liczbie cylindrów od 1 do 8, turbo, bez przepustnicy, full group, półsekwencyjnego i sekwencyjnego wtrysku benzyny. Spośród innych, dostępnych na rynku sterowników wyróżnia się on przede wszystkim dodatkową mapą graficzną 3D, która umożliwia precyzyjne dawkowanie wtrysku gazu w zależności od prędkości obrotowej silnika Samochody wyposażone w elektronikę serii STAG 300 plus, spełniają rygorystyczne wymagania normy emisji spalin Euro 5. Więcej informacji na temat nowego sterownika można znaleźć w katalogu produktów.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.