Aktualności

Podsumowanie akcji: "Ze STAG-iem wygrywasz"

29.04.2010

Drodzy Zwycięzcy. Serdecznie pozdrawiamy wszystkie osoby, które wzięły udział w naszej akcji „Ze STAG-iem wygrywasz”. Gratulujemy Wam doskonałego wyboru, jakiego dokonaliście, nabywając markowe produkty STAG do samochodowych instalacji gazowych.

W naszej akcji, jak mogliście się już przekonać nie ma przegranych, wszyscy są zwycięzcami. Każdy kto nabywa oferowane przez AC Spółka Akcyjna markowe produkty STAG, ma okazję skorzystać z ich doskonałych parametrów technicznych i wysokiej jakości wykonania. Wśród najważniejszych zalet sterowników STAG, wymienić należy przede wszystkim ich niską awaryjność, prostotę obsługi oraz wysoce zaawansowany technicznie program do obsługi i diagnostyki sterownika z szeregiem użytecznych funkcji. Jak potwierdzają nasze testy, samochody, w których zastosowano instalację gazową ze sterownikami STAG, osiągają parametry zbliżone do osiąganych podczas jazdy na benzynie. Samochody z naszym najnowszym sterownikiem STAG-300 plus, spełniają rygorystyczne normy emisji spalin Euro 5. Naszym atutem jest również rozwiązywanie trudnych problemów, montażu samochodowych instalacji gazowych do modeli samochodów, w których zawiodły instalacje innych producentów. Przyłącz się zatem do grona zwycięzców – użytkowników marki STAG.

Dodatkowo informujemy wszystkie osoby, które przesłały do nas, zgodnie z regulaminem akcji „ze STAG-iem wygrywasz” kompletne zgłoszenie udziału, w nieprzekraczalnym terminie do 15.05.2009 r., otrzymają wybrane przez siebie nagrody z katalogu nagród.

 

Nagrody prześlemy wszystkim zwycięzcom w terminie do 10.07.2009 r., przy czym można spodziewać się otrzymania nagrody już wkrótce. Wysyłkę nagród rozpoczynamy już od 08.06.2009 r.

 

Miło nam również poinformować, że grono użytkowników i sympatyków marki STAG, stale się powiększa. W tegorocznej akcji wzięło udział o 30% więcej zakładów montujących samochodowe instalacje gazowe niż w przeprowadzonej w ubiegłym roku analogicznej akcji „ STAG łatwiej i lepiej”. Do tego rocznej akcji zgłoszono również blisko dwa tysiące montaży - czyli o 40% więcej niż w akcji ubiegłorocznej.

 

Serdecznie gratulujemy, życzymy satysfakcji z użytkowania produktów marki STAG.

Marcin Schwarz
Dyrektor Marketingu AC S.A.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.