Aktualności

STAG dociera wszędzie

29.04.2010

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich naszych klientów i sympatyków marki STAG. Właśnie rozbudowaliśmy naszą flotę. Nasze szeregi od 01.09.2009 zasilą nowi Regionalni Doradcy Techniczno-Handlowi.

 

Nasi Doradcy Techniczno-Handlowi będą doskonałym wsparciem dla dystrybutorów produktów marki STAG, warsztatów montujących samochodowe instalacje gazowe STAG oraz użytkowników naszej marki. Dzięki temu, że będzie ich więcej i będą działali w regionach, zwiększy się dostępność informacji technicznej o oferowanych przez AC S.A. produktach. Docierając bezpośrednio do warsztatów i dystrybutorów na bieżąco będą oni wyjaśniali wszystkie wątpliwości dotyczące produktów STAG i rozwiązywali wszelkie problemy montażystów. Będą oni służyli fachową wiedzą i pomocą w trakcie bezpośrednich wizyt, jak również podczas organizowanych cyklicznie szkoleń.

 

Dzięki Doradcom Technicznym szybciej będą wprowadzane na rynek wszelkie nowości, szybciej będzie się również upowszechniała wiedza o ich stosowaniu. Doradcy Techniczno-Handlowi zbudują doskonały pomost łączący szybko i bezkolizyjnie AC S.A. z odbiorcami produktów firmy, zapewni to szybki przepływ informacji w obie strony. Regionalni Doradcy umożliwią lepsza obsługę marketingową dystrybutorów i warsztatów zlokalizowanych w ich regionie działania. Liczymy, że dzięki temu marka STAG stanie się jeszcze bardziej dostępna i powszechna. Firma AC S.A. będzie też mogła szybciej reagować na wszelkie potrzeby swoich klientów.

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.