Aktualności

Promujemy Ekologiczną jazdę! i tanie podróżowanie

29.04.2010

Wszyscy, którzy zasilają swoje samochody gazem LPG/CNG przyczyniają się do mniejszej emisji spalin, a tym samym chronią otaczająca nas przyrodę. Spółka AC i entuzjaści STAG, postanowili zrobić jednoznacznie więcej dla otaczającego nas świata. Na dwa dni przed oficjalnym wprowadzeniem do sprzedaży rewolucyjnego sterownika STAG-300 premium i dla uczczenia tego faktu, 10 rowerzystów ruszyło w 6-cio dniową wyprawę. Rowerzyści przebyli łącznie dystans 240 kilometrów.

 

 

Trasa wyprawy:

  1.  dzień: Słupsk > Bydlino > Machowino > Wytowno > Podąbbie
  2.  dzień: Podąbbie > Objazda > Komnino > Gardna Wielka > Żelazo > Zgierz > Izbica > Żarnowska
  3.  dzień: Żarnowska > Łeba > Sarbsk > Dymnica > Latarnia Stilo
  4.  dzień: Stilo > Słajszewo > Kopalino > Białogóra > Dębki > Żarnowiec
  5. dzień: Żarnowiec > Krokowa > Karwia > Jastrzębia Góra > Rozewie > Władysławowo > Swarzewo
  6.  dzień: Swarzewo> Puck > Darzlubie > Wejherowo

 

Wszyscy wrócili w znakomitych humorach i z bagażem doświadczeń. W trakcie wyprawy uczestnicy promowali bezpieczną i ekologiczna jazdę oraz nowy innowacyjny produkt Spółki: STAG-300 premium. Uczestnicy wyprawy zrelacjonowali nam: „trasę może z przyjemnością pokonać każdy turysta rowerowy. Staraliśmy się jechać wytyczonymi szlakami rowerowymi, drogami polnymi, lokalnymi drogami asfaltowymi i tak przejechaliśmy większość podróży. Część szlaków rowerowych prowadzi wzdłuż plaż, w każdej chwili można skręcić na plażę i wykapać się w morzu.” Całość można pokonać spokojnym tempem w czasie 14 godzin. Pogoda generalnie nam dopisywała, przez większość trasy towarzyszyło nam słońce i doskonała letnia aura. Trasa była niesamowicie malownicza.


Po drodze zwiedziliśmy:

 

Kolejna wyprawa rowerowa planowana jest do Hiszpanii. Wszyscy chętni mogą się przyłączyć, kontakt w tej sprawie z Robertem Błaszczykiem- Kierownikiem SMD

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.