Aktualności

Szanowni Klienci

29.04.2010

Informujemy, że w środę zostało zamieszczone na naszej stronie nowe oprogramowanie diagnostyczne wersja 5.4.0.8. (do sterowników). Program będzie można pobrać w zakładce: do pobrania/materiały techniczne/ programy i instrukcje obsługi.

 

W programie dodano szereg nowych i użytecznych funkcji, między innymi:
1. Dodano funkcję obsługi autoadaptacji w pętli otwartej (funkcja dostępna tylko dla sterownika STAG-300 Premium), dzięki czemu:

2. Poprawiono algorytm obsługi STAG-OBD Adapter dla STAG-300 Premium, rozszerzając w ten sposób
zakres obsługiwanych samochodów.
3. Dodana zestala funkcja zapisywania korekcji długoterminowych STAG do pamięci stałej. Korekcje nie kasują się po odłączeniu sterownika od akumulatora (funkcja dostępna tylko dla STAG-300 Premium).
4. Udoskonalony został algorytm półsekwencja, fullgroup-a.
5. Dzięki nowej funkcji, dostępnej niestety tylko dla STAG-300 Premium instalator może podejrzeć w programie informację w jakiej pętli znajduje się silnik (Pętla Otwarta, Pętla Zamknięta).
6. Poprawiony został algorytm "zubożanie mazda"
7. Dodano funkcję kasowania zapamiętanych adaptacji STAG
8. Nowa wersja oprogramowania w jeszcze większym stopniu zabezpiecza sterownik przed skasowaniem ustawień z kalibracji na skutek spadków napięcia w instalacji elektrycznej pojazdu.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.