Aktualności

Dział Szkoleń i Wsparcia Technicznego

29.04.2010

Szanowni Państwo pragniemy poinformować, iż wraz z nastaniem Nowego Roku 2010 w strukturze firmy AC S.A. powstała nowa komórka organizacyjna: Dział Szkoleń i Wsparcia Technicznego. W dziale tym zatrudnieni są wysokiej klasy specjaliści, którzy doskonale znają się na specyfice samochodowych instalacji gazowych. Nowa komórka odpowiedzialna jest za organizację szkoleń i przygotowanie materiałów szkoleniowych.

 

Jednym z głównych zadań tego działu jest również pomoc w przypadku pojawienia się jakichkolwiek kłopotów lub wątpliwości z montażem i użytkowaniem samochodowych instalacji gazowych. Poniżej znajduje się link do strony, na której znajdziecie Państwo kontakt do specjalistów, którzy niezwłocznie pomogą w rozwiązaniu wszystkich problemów związanych z montażem i użytkowaniem instalacji LPG.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.