Aktualności

Piknik lotniczy Trzebicz Nowy

20.08.2010

Spotkajmy się na pikniku lotniczym!

Wszystkich, zamieszkałych w okolicach Drezdenka w województwie lubuskim, a także tych, którzy w najbliższy weekend będą przebywali w pobliżu Drezdenka, Strzelec Krajeńskich, Gorzowa Wielkopolskiego, Krzyża Wielkopolskiego – zapraszamy do odwiedzenia Pikniku Lotniczego. Będzie wspaniała impreza, organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Oprócz pokazów lotniczych, będzie możliwość skorzystania z lotów rekreacyjnych, wystąpią znane zespoły muzyczne. Organizatorzy przygotowali również szereg atrakcji dla najmłodszych.
W trakcie pikniku będziemy prezentowali również samochodowe instalacje gazowe STAG. Będzie możliwość spotkania się z naszymi Doradcami Techniczno-Handlowymi i podyskutowania nt. instalacji. Wspólnie z naszą firmą uczestniczyć będą w pikniku również nasze Warsztaty Partnerskie z okolic Drezdenka. Wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z funkcjonowaniem instalacji gazowych i od razu umówić się na montaż.
 


 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.