Aktualności

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..."

27.10.2010

Spółka AC zachęca wszystkich, którzy chcą nieść pomoc chorym do wolontariatu i wsparcia działalności Towarzystwa Przyjaciół Chorych „HOSPICJUM” z siedzibą w Białymstoku http://www.hospicjum.bialystok.pl/ . Z uwagi na potrzebę wspierania osób potrzebujących, w szczególności dotkniętych nieuleczalnymi chorobami oraz realizowaną rozbudową budynku hospicjum my również udzielamy wsparcia finansowego tej, tak potrzebnej w dzisiejszym świecie organizacji.
Zapraszamy na koncert charytatywny pt. "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..." w dniu 7 listopada 2010 r. (niedziela) godz. 16:00 w kościele p.w. Matki Bożej Fatimskiej ul. Kraszewskiego 15b. Po koncercie będzie możliwość finansowego wsparcia rozbudowy hospicjum
"Dom Opatrzności Bożej" przy ul. Sobieskiego 1.

Zachęcamy wszystkich do przekazywania 1% podatku lub wpłaty datków na konto hospicjum
(Nr wpisu do KRS 0000057571)
Nr konta bankowego: PKO BP IO/Białystok 85 1020 1332 0000 1802 0026 1628
 

 

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.