Aktualności

System zarządzania projektami Oracle Primavera

02.12.2010

Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku motoryzacyjnego uznaliśmy, że rozwój projektów w Pionie Badań i Rozwoju jest jednym z najważniejszych priorytetów Spółki. Zmiany na rynku motoryzacyjnym i związane z tym oczekiwania klientów na coraz bardziej innowacyjne rozwiązania firmy AC S.A., przyczyniło się do zakupu i wdrożenia systemu komputerowego PRIMAVERA P6. System ten, który służy do zarządzania projektami, ma szerokie zastosowanie w branży przemysłowej.
Primavera P6 od wielu lat nieprzerwanie zajmuje pozycję lidera w Magicznym Kwadracie Gartnera, prowadzi w rankingu Meta Group: METAspectrum Evaluation oraz The Forrester: the Forrester Wave PPM. Szerokie zastosowanie systemu na świecie potwierdza rolę lidera w międzynarodowych rankingach.
Głównym celem zastosowania systemu jest skrócenie czasu realizacji projektów, a więc czasu oczekiwania na innowacyjny produkt AC S.A. oraz wprowadzenie bardziej efektywnych metod realizacji projektów.
Rozumiemy potrzeby klientów, dlatego też wszelkie nasze działania skierowane są w stronę zaspokojenia potrzeb obecnych jak i przyszłych kontrahentów. Dążymy do wprowadzenia na rynek innowacyjnych wyrobów w jak najkrótszym czasie. Dzięki zastosowaniu systemu Primavera przeciętny czas realizacji projektów skróci się o 30%.

 

Z wyrazami szacunku:
Mariusz Łosiewicz
V-ce Prezes Zarządu ds. Technicznych
 

 


 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.