Aktualności

GAS SHOW 2011

26.01.2011

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska targowego na Międzynarodowych Targach GAS SHOW 2011, które odbywać się będą w dniach 11-12 marca 2011 roku w Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

 

Podczas targów zaprezentujemy najnowszą ofertę AC S.A., a w szczególności STAG-400 - pierwszy na świecie sterownik gazu do silników grupy VW z bezpośrednim wtryskiem benzyny, umożliwiający zasilanie gazem w całym zakresie obrotów.
Przez cały czas trwania targów nasz zespół doradców techniczno-handlowych udzieli Państwu wyczerpujących informacji na temat instalacji STAG. Przygotowaliśmy też szereg ciekawych prezentacji oraz niespodzianek.

 

AC SA GasShow 2011

 


Zapraszamy serdecznie na stoisko AC S.A. – numer C01 (naprzeciwko wejścia).

 

GasShow 2011 stoisko C01
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.