Aktualności

Wielkie nagrodobranie ze STAG-iem trwa!

25.01.2011

Nasz konkurs dla montażystów samochodowych instalacji gazowych nabiera rozpędu! W ostatnim miesiącu zanotowaliśmy 100% przyrost uczestników i z dnia na dzień coraz więcej warsztatów przystępuje do konkursu. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do NAGRODOBRANIA. Niezdecydowanych zapewniamy, że w naszym konkursie można tylko zyskać, należy jedynie montować STAG-a nagrody posypią się „jak z rękawa”.
Jeszcze raz przypominamy zasady przystąpienia do konkursu: kliknij
Pierwszej rejestracji dokonujemy wraz z naszym Regionalnym Doradcą Techniczno-Handlowym. Doradcy odwiedzając warsztaty będą rejestrować uczestników i zaprezentują w jaki sposób korzystać z platformy www.stagnagroda.pl. Sugerujemy zatem, aby warsztaty biorące udział w konkursie, kontaktowały się z Doradcami odpowiedzialnym za ich region w celu ustalenia daty najbliższej wizyty. Po dokonaniu pierwszej rejestracji i krótkim przeszkoleniu przez Doradcę, uczestnicy będą mogli już samodzielnie poruszać się po platformie, wprowadzać kody ze zdrapek i wymieniać punkty na nagrody.


Każdy zamontowany STAG, to celny strzał! Życzymy wspaniałych nagród! !
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.