Aktualności

Nasi rowerzyści podbijają Hiszpanię!

22.04.2011

W zeszłym roku kibicowaliśmy naszej drużynie rowerowej podczas podróży przez Puszczę Augustowską na Litwę. Ten rok przyniósł o wiele bardziej ambitne plany. Tym razem wybór padł na Hiszpanię i przebycie szlaku rowerowego Bilbao- Santiago de Compostela. Szlak ten od czasów średniowiecza jest drogą do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela.
Wybrany szlak północny wiedzie przez Kraj Basków, Asturie, Kantabrie i Galicję, w większości są to górzyste tereny, jednak rowerzyści AC wyznaczyli sobie ambitny cel przejechania 90 km dziennie. Po zakończonej wyprawie podróżnicy zrelacjonują nam wszystko w formie fotoreportażu z podróży.
 

podróży przez Puszczę Augustowską na Litwę -rowerzysci ACSA

Życzymy powodzenia i szerokiej drogi.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.