Aktualności

AC SA Solidnym Pracodawcą Podlasia 2010

29.06.2011

Spółka AC SA otrzymała tytuł „Solidnego Pracodawcy 2010” w kategorii regionalnej Podlasie. Najlepsi pracodawcy w Polsce w ogólnokrajowym konkursie Rzeczy o Biznesie (dodatku do Rzeczpospolitej) zostali wyłonieni już po raz siódmy.
„Naszym celem jest stworzenie jak najlepszych warunków pracy dla wciąż powiększającej się załogi (obecnie liczącej już ponad 450 osób), zarówno przez kreowanie perspektyw rozwoju indywidualnego pracowników, jak i odpowiednie systemy motywacyjne finansowe i pozafinansowe. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką efektywność pracy oraz na fachowe przygotowanie merytoryczne naszych ludzi. Nasi pracownicy to wybitni specjaliści w swojej dziedzinie. Ich wkład w rozwój firmy i naszych technologii jest nieoceniony” – powiedziała Katarzyna Rutkowska, prezes zarządu AC SA.
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.