Aktualności

Listwa Wtryskowa AC W01 i AC W01 BFC na rynku

30.09.2011

Spółka AC SA – wiodący w Polsce i liczący się na świecie producent instalacji autogaz marki STAG – rozpoczęła produkcję listew wtryskowych. To kolejny, obok produkowanych od niedawna reduktorów, istotny element instalacji autogaz. Rozszerzenie oferty elementów elektronicznych – wytwarzanych już od ponad 10 lat – o produkty mechaniczne jest niezmiernie ważnym krokiem w rozwoju firmy. Zapewniło Spółce dołączenie do grona największych światowych producentów systemów LPG/CNG oferujących kompletne instalacje własnej produkcji.

 

Listwa wtryskowa (AC W01 i AC W01 BFC) Zapewnia precyzyjne dawkowanie odparowanego gazu do kanału dolotowego. Wszystkie dostępne listwy AC posiadają przedłużoną trwałość potwierdzoną długodystansowymi testami drogowymi w różnych markach samochodów oraz w różnych warunkach drogowych i pogodowych.

W ofercie AC znajdują się dwa rodzaje listew:
Listwa AC W01 – jest przeznaczona do większości silników spotykanych na rynku.
Listwa AC W01 BFC – obsługuje silniki o dużej mocy z dużym zapotrzebowaniem na LPG.

Zainteresowanych odsyłamy na podstrony poświęcone listwom AC:

AC W01

AC W01 BFC

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.