Aktualności

STAG 400 DPI dostępny w sieci PWS oraz w warsztacie firmowym AC SA

30.09.2011

STAG 400 DPI, dedykowany do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa, dostępny w sieci Partnerskich Warsztatów Serwisowych STAG oraz w Firmowym Warsztacie Serwisowym AC SA przy ulicy 27 Lipca 64 w Białymstoku.


Firma AC jako jedna z pierwszych na świecie wprowadziła do sprzedaży sterownik umożliwiający precyzyjne dawkowanie gazu w pełnym zakresie obrotów silnika z bezpośrednim wtryskiem benzyny.
STAG 400 DPI jako jedyny sterownik na rynku doskonale współpracuje z technologią bezpośredniego wtrysku benzyny, stosowaną coraz powszechniej w nowoczesnych silnikach benzynowych grupy VW. Sterownik produkowany jest w oparciu o najnowszą technologię i na bazie najwyższej jakości podzespołów elektronicznych. Sterownik został wyposażony w innowacyjne oprogramowanie z szeregiem użytecznych funkcji.
Wszystko to sprawia, że jest to obecnie najnowocześniejszy, najlepszy sterownik gazu do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny więcej

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.