Aktualności

Firma Roku 2010

11.10.2011

zlota setka podlaska ACsa

Już po raz drugi, tak jak w roku ubiegłym, tytuł „Najlepszej Firmy Roku” w rankingu „Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw” trafia do naszej Spółki. Podstawą sporządzenia rankingu jest efektywność działalności, tj. relacja efektów do nakładów, która za rok 2010 według twardych danych finansowych została najlepiej oceniona w naszej Spółce. 

 

„Jesteśmy zaszczyceni, że nasze wysiłki zostały docenione. AC SA jest spółką, która nieustannie rozwija ofertę produktową i zwiększa nakłady na infrastrukturę produkcyjną zgodnie z potrzebami rynku. Zakupione przez nas nowoczesne maszyny oraz budowa Centrum Badawczo-Rozwojowego z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju oferty i jakości naszych produktów, a tym samym do osiągania coraz lepszych wyników finansowych. Powalczymy również za rok o to najwyższe miejsce na podium wśród podlaskiej ekstraklasy ” – powiedziała Katarzyna Rutkowska, prezes zarządu AC SA

 

Podlaska zlota setka przedsiebiorstw

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.