Aktualności

STAG QBOX - wielka premiera już niebawem

21.02.2012

Podczas największych targów branży gazowej w Polsce – Gaz Show 2012, które odbędą się już w dniach 7-8. marca w Warszawskim Centrum Expo XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 zaprezentujemy Państwu najnowsze premiery rozwiązań motoryzacyjnych w dziedzinie alternatywnego napędu samochodowego, m.in. rewolucyjny sterownik STAG QBOX. Jako największy i najprężniej rozwijający się polski producent instalacji gazowych, jeden z czołowych graczy międzynarodowych, już od lat konsekwentnie realizujemy strategię ciągłego doskonalenia i rozwoju a rezultatem tego są coraz wydajniejsze i bezpieczniejsze produkty.


Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego, na którym zespół doradców techniczno-handlowych udzieli wyczerpujących informacji na temat instalacji STAG. Z myślą o Gościach przygotowaliśmy również szereg ciekawych prezentacji i niespodzianek, które sprawią, że czas spędzony na Targach upłynie przyjemnie i pożytecznie.


Do zobaczenia na Gaz Show 2012.

 

QBOX logo
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.