Aktualności

GasShow 2012 – kolejny krok w budowie silnej marki

09.03.2012

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko C01 podczas targów GasShow 2012. W tym roku motywem przewodnim naszej obecności na targach było hasło Explore The World with STAG. Jak co roku zaprezentowaliśmy gamę pojazdów przekonwertowanych na gaz, w tym Toyotę FJ Cruiser - docelowo ambasadora marki STAG na wszystkich ważniejszych rajdach terenowych w kraju i za granicą. Wielkie zainteresowanie wzbudził również nasz konkurs Q-BOX Q-FORMULE, w którym to uczestnicy mieli za zadanie oszacować ile waży góra najnowszych sterowników marki STAG-4 Q-BOX. W urnie znalazły się setki zgłoszeń chętnych wygrać wspaniały prezent w postaci 2-osobowego zaproszenia na wyjazd na Grand Prix Formuły 1 we Włoszech.
Zacnym uwieńczeniem obecności na targach firmy AC S.A. było przyznanie nagrody INPRO 2012 w kategorii Samochodowe Systemy LPG i CNG za najnowszy produkt STAG-4 Q-BOX.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.