Aktualności

"Qbox ku Formule" - ogłoszenie zwycięzcy konkursu

12.03.2012

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcą konkursu "Qbox ku Formule" został przedstawiciel warsztatu Motogaz Expert z Kościerzyna, który najbliżej oszacował wagę sterowników Qbox znajdujących się w gablocie na naszym stoisku C01 podczas targów GasShow 2012. Podana przez Zwycięzcę waga (2 kg 111 gr) różniła się jedynie o 0,004 kg od wagi rzeczywistej sterowników (2 kg 115 gr).

 

Nagrodą główną w konkursie "Qbox ku Formule" jest wyjazd na Grand Prix Formuła 1 Włochy, tor Monza w Mediolanie - wrzesień 2012 wraz z osobą towarzyszącą. Serdecznie gratulujemy!

 

Dodatkowo nagrody pocieszenia w postaci skanerów SXC 1011 za trzy kolejne odpowiedzi znajdujące się najbliżej rzeczywistej wagi sterowników Qbox zdobyli przedstawiciele warsztatów:
- Bogdan Kożuchowski, Giżyce (2 kg 120 gr)
- Warsztatownia Radosław Kuśmiderski, Lublin ( 2 kg 125 gr)
- Motogaz - Ciepłowski, Bełchatów  (2 kg 100 gr)

 

Jednocześnie informujemy, że warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie było poprawne wypełnienie kuponu przez właścicieli i pracowników warsztatów montujących instalacje gazowe oraz akceptacja regulaminu konkursu.

 

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoisku i wzięcie udziału w konkursie "Qbox ku Formule"
 

Regulamin konkursu "Qbox ku Formule"

Regulamin konkursu "Qbox ku Formule" do pobrania w pliku .pdf

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.