Aktualności

49 warsztatów w sieci PWS

04.04.2012

Coraz więcej profesjonalnych punktów montażu i serwisu instalacji gazowych wypełnia naszą polską mapę STAG. Kolejne cztery warsztaty, które rozumieją potrzebę dostosowywania swojej oferty do rosnących wymagań klientów dołączyło do sieci Partnerskich Warsztatów Serwisowych STAG. Wspomniane warsztaty zdecydowały się na związanie swojej przyszłości z nowoczesną technologią i sposobem zarządzania, tym samym zyskując dostęp do skutecznego wsparcia marketingowego, technicznego i know-how AC SA.

 

Spółka AC, jako wiodący w Polsce i liczący się na świecie producent instalacji gazowych LPG/CNG dokłada wszelkich starań by warsztaty znajdujące się w sieci PWS wykazywały najwyższy poziom technologii, wyposażenia oraz wiedzy specjalistycznej. Każdy nasz klient decydując się na instalację gazową marki STAG może być pewny, że montaż i serwis wykonywany jest pod czujnym okiem specjalistów, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi.

 

W gronie Partnerskich Warsztatów Serwisowych STAG, z przyjemnością witamy:


- DROP AUTO SERWIS z Koszalina
- BROWKO ze Strzelec Opolskich
- AUTO-MIX ze Skrzyszowa
- AUTO-ELEKTRO-SERWIS z Tarnowa

 

Z niecierpliwością czekamy na warsztat, który zamknie pierwszą pięćdziesiątkę najlepszych punktów montażu i serwisu instalacji autogaz marki STAG.
 

« wróć