Aktualności

Praca w AC.SA

15.05.2012

W związku z dynamicznym rozwojem firma AC. SA poszukuje ambitnych osób, wytrwałych w dążeniu do celu, charakteryzujących się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, chęcią podnoszenia kwalifikacji, dynamicznością, kreatywnością, samodzielnością, elastycznością w działaniu i otwartością na zmiany oraz takich, którzy nie zaspokajają się niedoskonałymi metodami, poszukują i tworzą innowacyjne rozwiązania, a przede wszystkim umiejących pracować w zespole.

Oferujemy:

.

Obecnie poszukujemy Konstruktorów Mechaniki i Elektroniki, Kontrolerów Jakości, Specjalistów ds. Obsługi Klienta i Rozwoju Rynku oraz Regionalnych Doradców Techniczno-Handlowych

 

Więcej szczegółów: praca
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.