Aktualności

Spotkanie przedstawicieli sieci Partnerskich Warsztatów Serwisowych

22.05.2012

W dniach 18-19 maja 2012 w Białymstoku odbyło się spotkanie przedstawicieli Partnerskich Warsztatów Serwisowych STAG. Wydarzeniu, w którym uczestniczyło blisko 50 warsztatów z sieci PWS, przyświecała idea prezentacji najnowszego produktu firmy: sterownika sekwencyjnego wtrysku gazu STAG-4 QBOX oraz umocnienia współpracy w ramach sieci, a wszystko miało charakter szkoleniowo – integracyjny.


Spotkanie otworzyła prezes zarządu AC SA pani Katarzyna Rutkowska, witając zgromadzonych gości i dziękując im za tak liczne przybycie. Dalszą część spotkania poświęcono prezentacji najnowszego produktu firmy – sterownika sekwencyjnego wtrysku gazu STAG-4 QBOX oraz omówieniu najważniejszych innowacji i zmian dokonanych w elektronice produktu. Szkolenie prowadzone przez doświadczonego Doradcę Techniczno – Handlowego Janusza Kosowskiego wsparte wiedzą i autorytetem Kierownika Działu Technicznego Elektroniki Macieja Dubickiego zakończono egzaminem sprawdzającym zaawansowaną wiedzę techniczną przedstawicieli Partnerskich Warsztatów Serwisowych STAG.


Po obiedzie uczestnicy spotkania zwiedzili firmę AC SA, a w szczególności linię produkcyjną elektroniki, wydział mechaniczny oraz laboratorium, będące flagowym punktem nowopowstałego Centrum Badawczo – Rozwojowego AC SA. Uwaga wszystkich skupiona była na nowoczesnej aparaturze kontrolno-pomiarowej, wykorzystywanej do testowania właściwości sterowników, m.in. odporności na wilgoć, wibrację czy też gwałtowne zmiany temperatury. Dodatkową atrakcję stanowiły testy porównawcze sterownika STAG 300 ISA II z modelami innych producentów o zbliżonych parametrach. Badanie zachowania obu produktów m.in. podczas pracy przy dużych obciążeniach i gwałtownych zmianach parametrów jednoznacznie wskazywały przewagę nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez AC SA.
Powrót do sali konferencyjnej hotelu Podlasie stworzył wyjątkową okazję do merytorycznej dyskusji uwzględniającej zarówno techniczne aspekty prawidłowego funkcjonowania instalacji gazowej jak i kwestie organizacyjne sieci PWS – w tym podsumowanie osiągniętych celów i omówienie przyszłych kierunków rozwoju. Dalsza część spotkania przebiegała w swobodnej atmosferze podczas kolacji w hotelowym klubie.

 

Drugi dzień spotkania to pełna wrażeń całodzienna zabawa terenowa na obszarze żwirowni w miejscowości Tatarowce. Goście podzieleni na trzyosobowe zespoły , przechodzili kolejne etapy konkursu rywalizując o jak największą liczbą punktów. W ramach zabawy przewidziano m.in. pilotowanie rajdu terenowego zgodnie z wytycznymi roadbook’ów i odszukanie zaznaczonych punktów orientacyjnych na mapie, jazdę na quadach czy emocjonujące pokonanie pola minowego. Zabawę uatrakcyjniała dodatkowo odbywająca się w pobliżu impreza offroadowa 4x4 Family Adventure, której AC SA jest oficjalnym partnerem.


Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Partnerom za udział w Spotkaniu Sieci PWS i wspaniały klimat towarzyszący nam przez dwa dni szkolenia i zabawy. Do zobaczenia na następnym szkoleniu!
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.