Aktualności

4x4 Family Adventure:relaks, sport i jazda off-road

06.05.2012

STAG AUTOGAZ SYSTEM wraz z firmami Subaru, Goodyear i Lotos jest oficjalnym partnerem rodzinnej imprezy dla posiadaczy aut z napędem na cztery koła 4x4 Family Adventure, zorganizowanej przez magazyn Auto Świat 4x4, należący do niemieckiej grupy Ringier Axel Spron. Na ten rok zaplanowane jest pięć spotkań, w różnych malowniczych miejscach Polski..

4x4 Family Adventure to rodzinne, aktywne i off-roadowe zwiedzanie Polski. To idealny pomysł na dzień spędzony w plenerze, gdzie obok wyzwań i wiedzy technicznej uczestniczy mają okazję zdobyć  nowe doświadczenia i rozwinąć interesujące znajomości a dzieci przeżyć niesamowitą przygodę z nowymi przyjaciółmi.

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie!
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.