Aktualności

Filozofia Explore the World with STAG

15.04.2012

Czy może być coś bardziej fascynującego i pociągającego niż samochód, droga i wszechogarniające poczucie wolności wynikające z faktu, że twoja podróż zaczyna się właśnie teraz? I nie ma znaczenia, czy celem są rajskie plaże, dzika przyroda ojczystych lasów, ultranowoczesne miasta czy zaczarowane krajobrazy wielkich gór. Cel podróży to droga sama w sobie. To spotkani ludzie, wymienione uśmiechy, zapamiętane miejsce, pokonane trasy rajdowe i kolekcja ekscytujących przygód. To niezachwiane poczucie pewności i własnej wartości zbudowane na przekonaniu, że chwila należy do ciebie a twoje życie znajduje się tylko i wyłącznie w twoich rękach.


Explore the World with STAG to filozofia drogi. To wolność, niezależność i głód przygody. Przemierzone kilometry, zdobyte trasy, szalone rajdy i leniwe przejażdżki – świat jest cudowny a STAG pomoże ci to odkryć. I nie musisz wydawać fortuny by się o tym przekonać. Ze STAG – iem twoje nowe, pełne pasji życie zaczyna się już teraz. Ze STAG-iem stać cię na bycie sobą.


Explore the World with STAG to filozofia ludzi “młodych duchem”, aktywnych, pragnących poznawać świat, którym nie przeszkadzają żadne odległości a zabawa to ruch. Explore the World with STAG to ukłon w stronę życia.

 

Explore the World with STAG
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.