Aktualności

STAG rusza w maratonie Skandia Maraton Lang Team

05.05.2012

To już szósty rok, gdy Skandia i Lang Team zapraszają na Skandię Maraton Lang Team - jedną z największych imprez sportowych tego typu w Polsce. W tym roku zawody rowerowe przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, amatorów oraz całych rodzin odbędą się w siedmiu miastach, w których przygotowane zostały cztery dystanse – Rodzinna Parada (ok.10 km), Mini (30 km), Medio (ok. 60 km) i Grand Fondo (ok. 100 km). Warto nadmienić, że ciągu dotychczasowych 5 lat, przez maratony Skandii przewinęło się ponad 26 000 uczestników.


Celem imprezy jest propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji. W tym roku wspieramy naszego współpracownika i reprezentanta marki STAG, zapalonego kolarzystę oraz życzymy mu wielu sukcesów i satysfakcji z każdego przejechanego kilometra.


Kalendarz Skandia Maraton Lang Team 2012:
06.05 - Kraków
12.05 - Białystok
27.05 - Lublin
03.06 - Gdańsk
22.07 - Bytów
09.09 - Rzeszów
22.09 - Kwidzyn

 

16.09 - Dąbrowa Górnicza - Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.